Hakkımızda

Hakkımızda


 Bodrum EV Emlak “Gayrimenkul Sektörünün Yeni Yüzü” sloganıyla Bodrum yarımadasında kurulmuş bir  gayrimenkul danışmanlık şirketidir.

Şirket nitelikli projelerde de sizlere “Kaliteli  bir hizmet her şeyden önce gelir” parolasıyla iş başındadır.

Bodrum EV Emlak şirketinin hedefi, kalıcı ve istikrarlı  olmak,  içinde bulunduğu sektörü saygın,  güvenilir ve insanların kariyer tercihi olacak şekilde cazip hale getirmek,  Bodrum yarımadasında uluslararası standartlarda hizmet vermek, kurumsal  gayrimenkul danışmanlığını ilke edinerek çalıştığı bölgedeki hizmet kalitesini  en üst düzeye çıkarmaktır.

Bodrum EV Emlak kaliteden ödün vermeden çalışmayı kendine  ilke edinmiş enerjik ekibiyle yaşamınızda ve yatırımlarınızda yeni ufuklar  açmayı hedeflemektedir.

Bodrum EV Emlak; pazarladığı projeleri Bodrum yarımadasının en iyilerinden özenle seçmekte ve  müşterilerine yeni yaşam alanları ve yatırım olanakları sunmaktadır. Bodrum EV  Emlak, sadece resmi evrak ve izinleri tamamlanmış en iyi projeleri portföyünde  bulundurmaktadır. Zamanında atılmış akıllıca adımlar ve anlaşmalar sayesinde Bodrum  EV Emlak size “en uygun fiyat garantisi” vermektedir.

Pazarlama, Satış, Yatırım, Satış  Sonrası ve AR-GE Departmanlarını bünyesinde barındıran Bodrum EV Emlak  müşterilerine emlak seçiminden finans teminine kadar geniş bir yelpazede hizmet  sunmaktadır. Proje Geliştirme sürecinin tüm aşamalarında da hizmet  sağlayabilen, Alıcı ve Satıcıyı güvenli bir ortamda buluşturabilen bir gayrimenkul  danışmanlık şirketidir.

Bilgi sistemlerine yapılan  yatırım Bodrum EV Emlak’ı rakiplerinden ayıran en önemli özelliklerden biri  olup, müşterilerimize ve beraber çalıştığımız kurum ve kuruluşlara en doğru ve  verimli hizmeti vermek açısından büyük öneme sahiptir.

Bodrum EV Emlak; “Kaliteli bir hizmet her şeyden önce  gelir” politikasını ilke edinmiş deneyimli ve enerjik bir  ekip tarafından yönetilmektedir.

MİSYON

Yurdumuzun ve Dünyanın her  köşesinden Alıcıları ve Satıcıları güvenli bir ortamda buluştururken, sektöre  ve ülke ekonomilerine de sosyal sorumluluk bilinciyle katkıda bulunmak Bodrum  EV Emlak’ın ana misyonudur.

VİZYON

Sektörde birçok yeniliğin öncüsü  ve lider kuruluşu olmayı benimseyen Bodrum EV Emlak yaşamınızda ve  yatırımlarınızda bir dönüm noktası olmayı hedeflemektedir.

ÇALIŞMA İLKELERİMİZ

İnsana yatırım
Müşteri memnuniyeti
Profesyonel hizmet
Güven ve Saygı
Dürüstlük
Gelişimcilik
Paylaşım

NEDEN Bodrum EV Emlak?  

Bodrum       EV Emlak; pazarladığı projelerde “Kaliteli bir hizmet her şeyden önce gelir” politikası       izlemektedir.
Bodrum       EV Emlak; spot satış ve spot alışlar gerçekleştirmektedir. Siz üyelerine       exclusive olarak satışını üstlendiği projelerden belirli sayıdaki konutu,       proje satışa çıkmadan önce çok uygun fiyatlarla satın alabilme fırsatları       sunmaktadır. Ya da kısa sürede satmak istediğiniz evinizin çok kısa bir       süre içerisinde satışını gerçekleştirmektedir.
Bodrum       EV Emlak; hayalinizdeki evi en kolay şekilde satın alabilmeniz için, size       ve bütçenize en uygun finansal çözümleri sunmaktadır.
Bodrum       EV Emlak; size yeni bir yaşam için en uygun Yaşam evlerini bulmaktadır.
Bodrum       EV Emlak; birikimlerinizi en karlı yatırımınıza dönüştürmeniz için; Pazar       araştırması ve tahminleri, Yatırım imkânlarının belirlenmesi, Risk       Analizi, En iyi yatırımcı – Mülk/Proje Eşleştirmesi, Stratejik Danışmanlık       ve Temsil hizmetleri sunmaktadır.
Bodrum       EV Emlak; sizleri asla inşaat firmasıyla yalnız bırakmaz ve size       ihtiyacınız olan her türlü konuda yardımcı olarak en iyi satış sonrası       hizmetini vermektedir.
Bodrum       EV Emlak; müteahhit firmalar ile exclusive anlaşmalar yapmaktadır. Bu       sayede size başka hiçbir yerde bulamayacağınız projeler ve fiyat       avantajları sunmaktadır.
Bodrum       EV Emlak; en iyi konumda, her türlü bütçeye ve talebe uygun nitelikte       titizlikle seçilmiş gayrimenkuller sunmaktadır.

HİZMETLERİMİZ  

Inspection       Trips

Müşterilerimizin alacakları gayrimenkulü veya ev satın  almayı düşündükleri ülke veya bölgedeki projeleri görüp inceleyerek karar  vermelerini sağlamak amacı ile düzenlenen tek kişilik – çift olarak  katılabilecekleri emlak turu.

Resale       / Resale guarantee

Müşterilerin, şirketimizden satın almış oldukları evleri  satmaya karar vermeleri halinde, tekrar satış sürecinin de şirketimiz  tarafından üstlenilmesi konusunda verdiğimiz hizmet.

Rental

Müşterilerimizin, şirketimizden aldıkları gayrimenkulün  belirli süreler için veya sürekli olarak kiraya verilmesi konusunda verilecek hizmet.

Foreign       Exchange

Müşterilerimizin, kendi ülke paralarını gayrimenkulü satın  alacakları döviz kuruna çevirme işlemi esnasında çapraz kur farkı sebebi ile  yaşayacakları kaybı engellemek amacı ile anlaşmalı aracı şirketler vasıtası ile  para transferini gerçekleştirmelerini sağlamak.

Aftersales

“Öncesinde ve Sonrasında biz hep yanınızdayız”
Gayrimenkulün satışı gerçekleştikten sonra ki aşamada,  müşteri memnuniyetinin tam anlamıyla sağlanması amacı ile müşterimize her türlü  konuda verdiğimiz direkt veya dolaylı hizmetler. Bunlar;

Kişisel       Asistan: Şirketimizden ev satın almaya karar veren       müşterilerimize, satış sözleşmesinin imzalanmasından evlerinin teslim       edilmesine kadar ki süreçte her türlü konuda yardımcı olacak ve sürekli       irtibat halinde olabilecekleri kişisel bir asistan tayin edilmesi.
Sigorta: Müşterilerimize; satın aldıkları gayrimenkuller, ev eşyaları,       taşıtları veya sağlık ve hayat sigortası gibi kişisel sigorta taleplerinin       karşılanması konusunda anlaşmalı olduğumuz şirketler vasıtası ile yardımcı       olmak.
Mobilya       Seçimi: Müşterilerimizin şirketimiz vasıtası ile aldıkları       evlerinin iç dekorasyonu ve mobilyalarının seçimi ile ilgili olarak       anlaşmalı firmalarımızdan indirimli olarak temin edebilecekleri hazır       mobilya paketleri veya kendileri bağımsız olarak seçmek isterler ise       kendilerine rehberlik edilmesi.
Proje       Takibatı: Şirketimiz vasıtası ile off-plan projelerden yer alan       müşterilerimiz için, inşaat sürecinin belirli dönemlerle sürekli takip       edilmesi ve müşterimizin düzenli olarak bilgilendirilmesi.